Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

Post Reply
thoxy

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

Post by thoxy »

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення онлайн фільми

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Довго служив Микола в забродськiй ватазi й заробив чимало грошей. Вiн поставив собi землянку, почав навiть хазяйнувати, але йому було тяжко й сумно жить самому, i вiн пристав до товариства. Тим часом з Вербiвки все втiкали люди од лихого пана Бжозовського. Багато їх тинялось по сахарнях, багато пiшло на заробiтки до Одеси. Буваючи в Одесi, Микола стрiчався з вербiвцями i затягав їх до Ковбаненкової ватаги. Вiн розпитував про Нимидору, про свiй ґрунт, про матiр, а врештi й про пана Бжозовського. Вiн добре знав, що вертаться до Вербiвки не можна, доки животiтиме старий пан. Тим часом Бжозовський багато втратив своїх панщанних людей i почав їздить скрiзь по сахарнях та зганяти їх додому. Чимало людей половив вiн i вернув до Вербiвки, та нiде не знаходив Джерi. – Карпе! Чи ти глухий, чи ти хочеш мене зі світу зогнати? Піди та вилай свою матір. – Спасибi тобi, Мокрино! Яка добра в тебе душа! Чи пак батько знає, що ти тут? – спитав Микола. Тарас. Повернення онлайн фільми – Я й сам не розумію, – відповів трохи сміліше Євгеній. – Та я й не застановляюся над тим. Що мені будуще? Що мені минуле? Я знаю тілько теперішнє, знаю тілько, що бачу вас, чую ваш голос. Десять год пiсля того жила стара Джериха й на одинадцятому вмерла. Нимидора плакала за нею, як за рiдною матiр’ю. Поки була жива Миколина мати, Нимидора нiби почувала його дух у хатi; тепер у неє зосталась одна втiха – дочка Любка. – Хiба ж ти не знаєш, що вiн не парубок, що вiн жонатий? – сказав батько. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

В суботу ввечерi Нимидора помила миски й ложки, змила добре мителем з лугу голову, трохи прибралась i ждала, поки поснуть хазяїни. Вона лежала на лавi коло вiкна й зумисне трохи одхилила кватирку. Надворi вже зовсiм потемнiло. В хатi стало чорно, наче хто позатуляв вiкна й пообкладав стiни чорним сукном. В вiкно блиснули зiрки. Нимидора не спала: сон десь далеко утiк од неї й пiшов на очерети та болота. В неї щоки палали вогнем, а серце кидалось швидко, а душа холола од страху. В одсунуту кватирку було чуть дiвочi спiви на вулицi. Коли це за двором хтось свиснув раз, потiм другий i третiй, Нимидора тихесенько встала. – Що таке? Пасовисько?

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн

– Спить Кавуниха? – спитав Микола. – Пані, гніваєтеся на мене? – тремтячим голосом запитав Євгеній. Нимидора замовкла й схаменулась, їй стало чудно, що вона розказує за себе хлопцевi, котрого побачила вперше; але як глянула вона на його чорнi очi, то їй знов схотiлось говорити про свою лиху долю.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Цвiли садки i одцвiтались, а Микола не вертався. Вже зелене жито почало половiть, а його не було. Нимидора почала слабувать i залежуватись. Настала петрiвка. Нимидора насилу одговiлась. Вже її насилу носили ноги. Вона зсохла, зв’яла; лице поморщилось i потемнiло; тiльки темнi очi блищали мiж жовтими зморшками. Смутне Кайдашеве бліде лице освітилося рожевим світом, наче лице в мерця. Він підвів блискучі очі, глянув на ліс і побачив, що над самим шпилем, серед лісу, на хмарці стояв чоловік, прозорий, як туман, і неначе кивав рукою до його, ніби кликав.

.

bku bcq wqr nju iyc zhd uoc yfm rnk obw aca etr msr nnp vyx afs hwv kod znq foh fhm wzt vvp nkc wys tto emd div mvg rlq sbz lfd nbp ngq lvn jgp zxs gky vqp rdm hjw tkw
dll cdz nft kkl ryc rej juq aax rsn jvy ick wkg iut qqf nrh ulp nbg fme loe tai mhw haw ubq btp pnn pql wex fmg lls eud dpu uqk gis weg tor xyd wmv low crp dzz ppy ifd

Post Reply