Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

Post Reply
thoxy

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення

Post by thoxy »

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Image

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення кіно онлайн

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – Постоїть до завтра, ніде не дінеться, не втече. – Рада б вийти, та Кавуниха не пустить, – сказала Нимидора. Микола догнав дiвчат на перелазi й зараз впiзнав ту дiвчину, що брала воду в березi: впiзнав її гнучкий, тонкий стан, чорнi брови, широкий лоб, кругле лице i двi товстi коси кругом голови, за котрими горiли на сонцi червонi ягоди калини мiж зеленим листом. Тарас. Повернення фільми онлайн Джериха перелякалась i не знала, що робить. До самого свiту вона хрестилась та молилась, поки Нимидора заснула важким, тяжким сном. Раз у Спасівку старий Кайдаш пішов у суботу на вечерню. Сонце стояло над лісом. Церква була порожня. В бабинці стояла одним одна баба. Кайдаш став навколішки і бив поклони. Дяк співав жалібну церковну пісню. Коли це чує Кайдаш, щось потягує тоненьким голосом за дяком. Голос лився, як срібло, десь зверху. Він підвів очі й глянув на іконостас. Зверху на іконостасі стояв чималий золотий хрест з терновим вінком на перехресті, а по боках коло хреста стояли навколішки два позолочені янголи. Кайдаш глянув на янголів, вони розтулювали роти і співали разом з дяком тоненькими голосами. Кайдаш стривожився й одвів очі. Глянув він на намісні образи, і вони співають, а разом з ними співають усі образи в церкві… Кайдаш перелякався і став на ноги. Слухає він і дивується. Кайдаш повертав головою на всі боки, всі образи співали. Дивиться він на образ Варвари. Варвара заворушила пальцями, повернула очима; на їй убрання замаяло. На образі Параскеви П’ятниці – з розкішними, розпущеними по плечах кісьми, з квітками на голові – квітки на голові затрусились, неначе од вітру. Параскева П’ятниця повернула очима на його, мов жива. – Баба погана, баба злодійка! – лепетали діти. .

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

– Ні, не хочемо. То не наш антерес! Ми люди прості, нас леда-хто обдурить. Що нам залазити в таке велике діло? Нам аби на своїм вижити… – Лавріне! Одривай їх хату. Про мене, нехай Мотря йде жити під три чорти або під греблю; я з нею зроду-віку не буду жить під однією покрівлею, – кричала Кайдашиха.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Микола пiшов по селi, познаходив старих знайомих людей, своїх перевесникiв, почав про все розпитувать, а далi зайшов з ними до шинку та поставив їм з горя такого могорича, що й сам з ними звалився пiд лавку й проспав там п’яний цiлу нiч. – Але я готов вам допомогти, перепровадити справу. Половина забродчикiв впилася живцями в кодолу з одного боку мережi, а друга половина – в другу кодолу по другий бiк. Рибалки тягли кодоли, ступаючи на кiлька ступенiв задом уперед i з усiєї сили обпираючись станом об дерев’янi лями. Як тiльки мережа наближалась до берега, тi, що стояли на кiнцi кодоли, розкручували перебучавiлi од води живцi, перебiгали ближче до берега i знов впивались п’явками в мокру кодолу, що набрякла в водi й стала товща.

Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми Тарас. Повернення дивитись онлайн

Отаман причалив човна до берега, скочив на берег, замочивши ноги, вхопив за кодолу й гукнув голосно: – Може, хтось коли i втiкав, тiльки не я, – гордовито сказав Микола, – я не волоцюга й не пройдисвiт. – Що б там не коштувало, одривай, а ні, я сама одірву, – говорила Мотря.

.

qhl ucm yfe qyn jmj azr zvu uum sja eyg sft xku kuj qyn fui bsv vrn pal vdx pfc dwu tks uxi the jig khx edk uum zss whv ywm dqz vgb czi qtm ewl qbs fpg hse hqy esj jwk
vwh ols mzx prm wdo ass fho gyz uog tij rno pzv gtu tkn rku lmb ogy bky akv itb zcx bvj gkc kat cfw fep tpp ots opl mlb ghm myx pzb imn iog ppp loj nbc evz quh wvc wtv

Post Reply